Hakkımızda

Hikayemiz

AKILCI YATIRIM

EDD YAPI; 1996 yılında kurulan Erdem İnşaat ortaklarından YUNUS EKŞİ ve 1975 yılında kurulan Astaş Emlak ortaklarından ENDER DEMİRTAŞ’ ın bilgi ve birikimlerini, farklı ve özgün projelere imza atma amacı ile bir araya gelerek 2011 yılında kurulmuştur.

Geçmişten gelen tecrübelerini, kısa zamanda yaptıkları projeler ile ortaya koyan Yunus Ekşi ve Ender Demirtaş , katkıda bulundukları sosyal sorumluluk projeleri ile de sosyal ve ekonomik hayata artı değer katmaya devam etmişlerdir.

EDD YAPI İstanbul Tuzla bölgesinde mevcut yapmış olduğu projelerde, estetikle sanayiyi bütünleştiren, küçük ve orta kesim sanayicilere yaşanabilir sanayi projeleri oluşturan bir inşaat firması olarak, piyasada ilkeleri ile yerini almış olan bir firmadır. Amacımız en doğru dizaynı yapılara yansıtmaktır. İnsanları, firmaların yaptığı sınırlar içinde yaşatmak yerine, kendi sınırlarını oluşturmak için bir alan sağlıyoruz.

EDD YAPI olarak oluşturduğumuz projelerde; arsasından projesine, inşaatından satışına kadar EDD YAPI Güvencesini verebilmek için, yapı alanında geçmiş senelerin tecrübelerini, gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz bütün projelere “Yaşam ve İş Kalitesi” ilkesi ile insan hayatına değer katan yapılar inşa etmek en öncelikli amacımızdır.

Proje tasarımından çevre düzenlemesine, kalite kontrol süreçlerinden satış sonrası hizmetlere kadar inşaat sektörünün her aşamasında ayrıntılara verdiği önem insan hayatına verdiği değerin yansımasıdır.

Hayatınıza mutluluk katacak yeniliklerin, konforun ve güzelliklerin arandığı projelerimiz ile EDD YAPI, yaşamınıza değer katmaya devam edecektir.

Bizi Biz Yapan Şeyler

DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

Müşterilerimize kendi yaşam alanları oluşturma şansı tanırken,sürekli gelişen ihtiyaç ve beklentileri önceden öngörerek projelendirmeye, işlevsel ve estetik yapıları inşa etmeye devam edeceğiz.

Vizyonumuz

İnşaat sektöründe kaliteli ve prestijli yaşam alanları sunarak, bölgedeki toplumsal ve ekonomik hayatı çağın ihtiyaç ve yenilikleri doğrultusunda yeniden inşa etmek.

Bize Ulaşın

Adres

Orta Mah. Demokrasi Cad. No: 120
Tuzla / İSTANBUL
Telefon: 0 216 304 19 07
Email: satis@eddyapi.com.tr